Mezi nejčastější drobné zažívací potíže patří:
- Ublinkávání
- Zácpy
- Kojenecké koliky
- Průjmová onemocnění
Tato brožurka přináší informace a praktické rady, jak tyto nejčastější zažívací potíže jednoduše zvládnout.
Víte, že 75 % kojenců v České republice postihují drobné zažívací potíže? Stáhněte si brožurku a dozvíte se, jak potíže zvládnout.
Tato brožurka přináší informace a praktické rady, jak tyto nejčastější zažívací potíže jednoduše zvládnout.
Související články
Potřebujete radu? Spojte se s námi. Pomůžeme vám s otázkami týkajících se těhotenství, mateřství, rodičovství nebo výživy dětí.
Na vaše dotazy jsme připraveni odpovídat každý všední den od 8:30 do 16:00.
Pro výživu novorozenců a kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou, zastoupením a kvalitou živin, mateřské mléko. Kojenecká výživa by měla být používána jen na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě. Světová zdravotnická organizace doporučuje výhradné kojení do 6 měsíců věku dítěte, a pokud je to možné, pokračovat v kojení až do dvou let věku dítěte. Vždy mějte na paměti, že rozhodnutí přestat kojit může být nevratné. Přechod na kojeneckou výživu má i zvýšené finanční a sociální dopady oproti kojení. Pro zdraví kojence je důležité důsledné dodržovat doporučený postup přípravy, dávkování a použití kojenecké výživy uvedený na obale. Způsob použití a další informace na obalech. Batolecí mléka, příkrmy, kaše a sušenky mají být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte. Potraviny pro zvláštní výživu.